Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są nieprawdziwe lub zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!
blog-kulinarny has no published tips or collections yet.

Got 30 seconds? Sign up for 30Seconds.com and get the best of our tips each week!